HAKKIMIZDA

Geçmişimiz

Firmamızın kurucusu olan Yaşar GÜLDÜREN 1958 yılında ahşap sektöründe ahşap kapı imalatına başlamıştır. Zamanın ve iş gücünün vermiş olduğu tecrübe ile çocuklarını da kendi mesleği üzerine yetiştirmiştir. 1960 doğumlu olan oğlu Adil GÜLDÜREN’ i de yetiştirerek bu iş için topluma kazandırmıştır.

1958 yılında kurulan işletme 1994 yılına kadar Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde faaliyet göstermiştir.1994 yılında ise bu işletme Yahşihan Yeni Sanayi Sitesi bölgesine taşınmıştır. Güldüren Kardeşler Doğrama Mobilya İnşaat Ticaret Taahhüt Limited Şirketi olarak 2003 yılına kadar Adil Güldüren öncülüğünde binlerce kişiye hizmet vermişlerdir. Şirket 2003 yılında feshedilmiştir.
Babadan oğula geçen bu zanaatkârlığın öncülüğünü 1984 doğumlu olan Rıfat GÜLDÜREN alarak Rıfat Doğrama Mobilya Atölyesi adı altında yeni firmasını kurmuş ve sizlere 1958 yılından bu güne gelen zanaatkârlığı yeni kuşaklara yeni teknolojiler ile birlikte hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Rıfat GÜLDÜREN Kimdir?

1984 Yahşihan doğumlu olan Rıfat Güldüren, çocukluğunu atölyede geçirmiş ve oranın tozlu tecrübelerini parlak gelecekler için öğrenmiştir. 1997 yılında ise yine kendi branşı üzerine Kırıkkale Endüstri Meslek Lisesi Mobilya Dekorasyon bölümünde eğitime başlamıştır. Lisenin ardından kendini geliştirmek ve bu mesleğin inceliklerini tecrübelerle birleştirmek üzere 2002 yılında Kırıkkale Üniversitesi Mobilya Dekorasyon Bölümüne ön lisans olarak başlamıştır. Okul bittikten sonra ise işin başına geçerek kuşak çatışmalarının kendi bilgi düzeyi sayesinde önüne geçerek topluma mobilya sektöründe hitap etmeye başlamıştır.

Firmamız hem sektöründeki iş ortakları ile gerek iç piyasa gerek dış piyasaya, hem de topluma kaliteli bir hizmet vermektedir.

Dededen Toruna Toplum Yararına Hizmet Vermenin Mutluluğunu ve Gururunu Yaşamaktayız.

SINCE 1958